robienie zdjec
  • 10 lipca 2023

Zdjęcia do dokumentów – jak się do nich przygotować?

Zdjęcia do dokumentów stanowią nieodłączny element procesu ubiegania się o nowe dokumenty tożsamości, prawo jazdy, paszport czy wizę. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się trywialne, odpowiednie przygotowanie do sesji może zdecydować o jakości końcowego zdjęcia.

fotograf na eventy
  • 5 lipca 2023

Jakie umiejętności powinien posiadać dobry fotograf na eventy?

Umiejętności, które posiada fotograf mają ogromne znaczenie dla jakości dokumentacji fotograficznej z wydarzeń. Niezależnie od tego, czy jest to ślub, konferencja czy inny event, dobrej jakości zdjęcia są kluczowym elementem, który pozwala zachować wspomnienia i uchwycić ważne chwile. Fotograf na eventy powinien być wyposażony w konkretne umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom klientów i dostarczyć im profesjonalne fotografie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze umiejętności, które powinien posiadać odpowiedni fotograf na eventy.

  • 14 marca 2023

Jak robić dobre zdjęcia telefonem podczas wakacji?

Wakacje to zawsze dobry czas na robienie zdjęć. Obecnie jednak niemal każdy telefon posiada zaawansowane podzespoły oraz funkcje, które pozwalają nam na zostawienie profesjonalnej lustrzanki w domu. Smartfon jest przede wszystkim bardziej poręczny i zabieramy go ze sobą praktycznie wszędzie, dlatego dobrze jest znać kilka sztuczek, dzięki którym każde zdjęcie będzie wyglądało świetnie. Jak zatem robić dobre zdjęcia telefonem podczas wakacji? Podpowiadamy.